Mikuláš

Kdo jsme a kolik nám je?

Jsme kamarádi ze střední školy, kdy jsem již v roce 2004 začínali a s drobnými obměnami navštěvujeme rodiny s dětmi v Modřanech a blízkém okolí každý rok. Nejinak tomu bude také letos 5. prosince 2019.

Kde působíme?

Dne 5.12. vpodvečer bereme pouze zákazníky z Modřan a nebližšího okolí (tj. především Hodkovičky a Komořany)

Jak se přepravujeme?

Jezdíme zpravidla autem, ale i tak se může občas stát, že přijedeme se zpožděním. Nebojte se, ke každému určitě dorazíme!

Jaký je scénář naší návštěvy u Vás?

Nejprve převezmeme připravené dárky pro vaše ratolesti, a pokud jste větší rodina, pak se vyplatí i napsat seznam dětí a ke každému napsat, co mu máme vytknout nebo naopak za co ho máme pochválit. (Jinak se také může stát, že si Mikuláš splete děti nebo bude Pepíčkovi říkat Ládíčku :-).) Poté už jen předáme dárky, rozloučíme se a jedeme k dalším zlobivým dětem.

Kolik stojíme?

Odjakživa jsme vždy nechávali na lidech, kolik uznají za vhodné nám dát. Avšak po některých zkušenostech z minulých let jsme nuceni stanovit alespoň minimální částky. Za návštěvu jedné domácnosti s 1 dítětem bereme nejméně 350 Kč , s 2 dětmi 450 Kč, s 3 dětmi 550 Kč, s 4 dětmi 650 Kč a dále při vyšším počtu za každé dítě v domácnosti 150 Kč (tj. 5 dětí 800, 6 dětí 950...) Nad 10 dětí dle individuální domluvy.

Stránky mikuláše z Prahy 4 (Modřany, Hodkovičky, Komořany)